Mercedes Sprinter 519 CDI. Rok prod. 2018

Ilość miejsc w pojeździe: 23 + kierowca. Wyposażenie: mikrofon dla pilota wycieczek, klimatyzacja z nawiewami i indywidualnym oświetleniem nad każdym fotelem pasażerskim, wygodne fotele uchylne do tyłu i rozsuwane na boki z podłokietnikami i pasami bezpieczeństwa, przyciemniane szyby, dodatkowe ogrzewanie postojowe w nadmuchami ciepłego powietrza w podłodze, duży pojemny bagażnik, radio z USB i Bluetooth.

no images were found

Mercedes Sprinter 516 CDI. Rok prod. 2015

Ilość miejsc w pojeździe: 20 + kierowca. Wyposażenie: klimatyzacja z nawiewami i indywidualnym oświetleniem nad każdym fotelem pasażerskim, wygodne fotele uchylne do tyłu i rozsuwane na boki z podłokietnikami i pasami bezpieczeństwa, podłoga podwyższana - fotele mocowane na podestach co sprawia, że pasażer ma idealną widoczność, przyciemniane szyby, dodatkowe ogrzewanie postojowe w nadmuchami ciepłego powietrza w podłodze, punkt dostępu WiFi (opcja), mikrofon dla pilota wycieczek (opcja).

Mercedes Sprinter 516 CDI. Rok prod. 2014

Ilość miejsc w pojeździe: 20 + kierowca. Wyposażenie: punkt dostępu WiFi, mikrofon dla pilota wycieczek, klimatyzacja z nawiewami i indywidualnym oświetleniem nad każdym fotelem pasażerskim, wygodne fotele uchylne do tyłu i rozsuwane na boki z podłokietnikami i pasami bezpieczeństwa, podłoga podwyższana - fotele mocowane na podestach co sprawia, że pasażer ma idealną widoczność, przyciemniane szyby, dodatkowe ogrzewanie postojowe w nadmuchami ciepłego powietrza w podłodze, możliwość udostępnienia pasażerom odtwarzacza DVD wraz monitorem.

no images were found

Mercedes Vario 816. Rok prod. 2011

Ilość miejsc w pojeździe: 30 + kierowca. Wyposażenie: klimatyzacja z nawiewami i indywidualnym oświetleniem nad każdym fotelem pasażerskim, wygodne fotele, podłoga podwyższana - fotele mocowane na podestach co sprawia, że pasażer ma idealną widoczność, przyciemniane szyby, dodatkowe ogrzewanie postojowe w nadmuchami ciepłego powietrza w podłodze, elektrycznie otwierane drzwi wejściowe - brak możliwości otworzenia drzwi podczas jazdy, np. przez niesforną młodzież :-).

Renault Carrier

Ilość miejsc w pojeździe: 35 + kierowca. Wyposażenie: klimatyzacja z nawiewami i indywidualnym oświetleniem nad każdym fotelem pasażerskim, wygodne fotele, przyciemniane szyby, dodatkowe ogrzewanie postojowe z nadmuchami ciepłego powietrza w podłodze, bardzo duże luki bagażowe, elektrycznie otwierane drzwi wejściowe - brak możliwości otworzenia drzwi podczas jazdy, np. przez niesforną młodzież :-).

Mercedes Vito

Ilość miejsc w pojeździe: 8 + kierowca. Wyposażenie: klimatyzacja strefowa z nawiewami i indywidualnym oświetleniem, wygodne fotele uchylne do tyłu z podłokietnikami i pasami bezpieczeństwa, przyciemniane szyby, punkt dostępu WiFi, mikrofon dla pilota wycieczek, bardzo duży bagażnik.