Komfort:

Dysponujemy kilkoma nowymi, 20-osobowymi lub 23-osobowymi busami, w wersji turystycznej, marki Mercedes Sprinter z dodatkowym bagażnikiem (tzw. plecakiem), klimatyzacją, rozkładanymi i rozsuwanymi fotelami, indywidualnym oświetleniem i wentylacją dla każdego pasażera, możliwość udostępnienia odtwarzacza DVD wraz z monitorem, WiFi, mikrofonem dla pilota wycieczek, przeznaczonymi przede wszystkim do wynajmu na wyjazdy zorganizowane (wycieczki, szkolenia, imprezy integracyjna) i wynajmy okolicznościowe (wesela, komunie itp.). Niepodważalną zaletą tych pojazdów jest dodatkowy bagażnik, który szczególnie przy komplecie 20 pasażerów jest wręcz konieczny, aby pomieścić wszystkie bagaże. Także pojazd 23-miejscowy może być dla Państwa ciekawą propozycją. Państwa podróż będzie bardziej komfortowa jeśli będą chcieli Państwo, aby kierowca włączył klimatyzację. Możliwość wyłączenia dźwięku (głośnika)  nad poszczególnymi fotelami daje Państwu wybór, czy chcecie Państwo słuchać swojej muzyki, czy podróżować w ciszy. Wygodne, rozkładane fotele pozwolą na to, aby nie czuć bólu pleców przy długiej podróży. Dzięki zastosowaniu indywidualnego oświetlenia nad każdym fotelem, podczas nocnych podróży, napewno lektura ciekawej książki lub gazety nie przeszkodzi pozostałym pasażerom w odpoczynku. W naszych busach udostępniamy bezpłatnie także sieć WiFi.

Posiadamy także inne pojazdy do Państwa dyspozycji  również wyposażone w klimatyzację, takie jak:

Mercedes Vario (do dyspozycji 30 miejsc), Mercedes Sprinter (20 lub 23 miejsc), Renault Carrier (35 miejsc), Mercedes Vito (8 miejsc) oraz Volvo XC60 (4 miejsca). Więcej w zakładce Galeria – nasze busy

Bezpieczeństwo:

W przypadku długich tras, załoga busa składa się z dwóch kierowców, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa. Poza tym, wszyscy nasi kierowcy charakteryzują się odpowiedzialnością, sumiennością w wykonywaniu swojej pracy i posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe poprzez setki tysięcy przejechanych kilometrów za kierownicą autobusów. Oczywiście posiadają wszelkiego rodzaju uprawnienia do prowadzenia pojazdów typu bus/autobus, tj. badania lekarskie i psychologiczne oraz specjalistyczne kursy na przewóz osób. To wszystko powoduje, że jadąc z nami będziecie Państwo czuli się jakby nie podróżowaliście w daleką drogę, a jedynie bezpiecznie siedzieli w domu w wygodnym fotelu i oglądali ciekawy film. Busy są wyjątkowo bezpieczne dzięki wyposażeniu pojazdów w ABS i ESP. Systemy te wspomagają kierowcę w tym, aby pojazd nie wpadł w poślizg w trakcie jazdy. I jeszcze jedno. Oczywiście ze względu na fakt, iż nasze pojazdy są wyłącznie pojazdami nowymi oraz serwisowanymi w autoryzowanych stacjach Mercedes-Benz, jakakolwiek awaria pojazdu w trakcie jazdy – Państwa pozdróży – nie może mieć miejsca. Dbamy o takie sprawy bardzo skrupulatnie razem z ASO Mercedes-Benz.

Przewozy indywidualne  (wynajem busów), to wygodny sposób na przemieszczanie się oraz organizację przewozu pasażerskiego w wielu sytuacjach: wesela, komunie, chrzściny, wyjazdy indywidualne na narty lub nad morze, dowóz i odbiór z lotnisk zorganizowanych grup wylatujących na wypoczynek/wycieczki zagraniczne.

Wynajem busów to usługa , z której mogą skorzystać także firmy, w celu zorganizowania wyjazdów na szkolenia, konferencje, delegacje, a także wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne dla firm. Na Państwa życzenie wystawiamy oczywiście faktury VAT.

Gwarantujemy najniższą cenę za wynajem busa, uwzględniając bezpieczeństwo i komfort Państwa podróży.

Bo nic nie jest dla nas ważniejsze niż Państwa bezpieczeństwo i wygoda!!

UWAGA!!! NOWE BUSY!!!

JUŻ TERAZ MOŻEMY PAŃSTWU ZAPROPONOWAĆ MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU NOWEGO, 20-MIEJSCOWEGO MERCEDESA SPRINTERA Z POJEMNYM DODATKOWYM BAGAŻNIKIEM NA WALIZKI (TZW. 'PLECAK”), KLIMATYZACJĄ, WiFi (OPCJA), MIKROFONEM DLA PRZEWODNIKÓW WYCIECZEK I INNYMI UDOGODNIENIAMI DLA PODRÓŻUJĄCYCH. DO DYSPOZYCJI JEST TAKŻE NOWY 8-MIEJSCOWY MERCEDES VITO Z KLIMATYZACJĄ I WiFi (OPCJA).

Szczegóły pod nr tel. 728998888.

___________________________________________________________________________________

Zamość Lublin Chełm Tomaszów Lubelski Hrubieszów Biłgoraj Krasnystaw Świdnik Janów Lubelski